Balkony

Zabýváme se výrobou a realizací balkónů. Pro účely stavby balkónů vybíráme vždy jen kvalitní jackely. Velmi dobře však víme, že je důležité nejen dobře vybrat materiál, ale také jej správně namontovat koncovému zákazníkovi. Proto je pro nás důležitá preciznost provedení, a tedy i s tím související pečlivé vybroušení všech svárů. Jen tak můžeme zajistit bezpečnost, což je pro nás priorita.

Celá konstrukce je ošetřena pozinkováním a následně nalakována takovou barvou, kterou si zákazník vybere a přeje. Barva se následně vypaluje při teplotě 200 °C. Barva i pozinkování chrání konstrukce před korozí po velmi dlouhou dobu.

Chápeme, že každý zákazník má vlastní preference, co se týče vzhledu výplně do balkónů či výplně zábradlí. Proto nabízíme širokou škálu barev a vzorů, ze které si vybere každý. A kdyby bylo vaše přání přece jen natolik specifické, že by ve vzorníku chybělo, uděláme vše pro to, abychom vám vyhověli. Nebojte se tedy o svůj specifický návrh podělit s námi.

Materiál na výplně

Také co se týče materiálů, které lze jako výplň použít, je nabídka poměrně široká. Můžete si vybrat z:

  • tahokov
  • laserem pálenou výplň s individuálním návrhem designu
  • dřevo
  • skleněná výplň 

Kontaktujte nás

Ke každému zákazníkovi přistupujeme zvlášť a individuálně s ním probereme jeho přání, technické parametry balkónu a společně dojdeme ke konečnému návrhu na projekt. Naší prioritou je především vaše spokojenost, děláme tedy vše pro to, aby byl výsledek přesně podle vašich představ.

Balkony