Brány

Ať už řešíte zcela novou bránu a oplocení vašeho pozemku nebo toužíte nahradit vaše staré oplocení něčím elegantnějším, můžete najít zalíbení v našich kovových brankách a bránách. Váš pozemek tak okrášlí funkční brány s moderním designem.

Nabízíme kovové brány a branky, které propůjčí luxusní vzhled i vaší nemovitosti. K dispozici máme výplně bran, které jsou pro vás připraveny, abyste si vybrali takový vzor, který se vám bude opravdu líbit a neokouká se ani po mnoha letech otevírání a zavírání. V případě přání jsme však schopni pro vás vytvořit také vzor úplně nový, dle vašeho návrhu, který bude splňovat vaše požadavky a přání.

Brány vyrábíme vždy z kvalitních jackelů. Rozhodně vždy maximálně dbáme na to, aby provedení všech našich výrobků bylo naprosto precizní včetně vybroušení všech svárů. Všechny naše konstrukce nejprve zinkujeme a následně lakujeme do barvy, kterou si sami zvolíte. Aby naše realizace při kombinaci se zinkováním vydržely  bez koroze po celou dobu jejich používání, aplikujeme barvu, která se vypaluje při 200 °C. Jen tak můžeme zaručit kvalitu naší práce.

Brány můžete volit ve dvou provedeních:

  • posuvné brány
  • křídlové brány

Výplně můžete vybírat z následujících typů:

  • tahokov
  • laserem pálené výplně s individuálním návrhem designu podle vašeho přání
  • dřevo

Samozřejmostí je, že u každého zákazníka projekt vždy zaměříme a následně společně diskutujeme podrobnosti celého provedení. Naším cílem je, aby výsledná práce byla odevzdána v perfektní kvalitě a přesně podle vašich požadavků. V případě, že máte zájem zkrášlit i vaši nemovitost kovovou bránou či brankou, neváhejte nás oslovit. Rádi vám se vším pomůžeme, poradíme a následně vyrobíme k vaší spokojenosti. Jsme schopni vám pomoci s celým návrhem, vhodnou volbou barvy i provedením konstrukce. Naše zkušenosti ve výrobě kovových bran doplňujeme o inovativní a tvůrčí přístupy a naše práce nás baví. Tak naše brány mohou dlouhá léta sloužit jako estetický vstup do vašeho chráněného území.