Okenice

Posuvné okenice nejsou jen velmi estetickým doplňkem vzhledu vašeho domu, ale zároveň plní několik dalších funkcí, které přispívají k většímu komfortu jeho obyvatel. V zimě okenice zabraňují nadměrnému úniku tepla a přispívají tak ke stálé teplotě uvnitř. Díky okenicím ušetříte peníze za vytápění a možná i čas trávený jeho řešením. Ani v létě nebudou okenice "ležet ladem". Tak, jako v zimě bránily úniku tepla ven, v teplých měsících je tomu naopak. Okenice pomáhají udržovat uvnitř domu příjemný chládek, který jistě v horkých letních dnech jistě oceníte.

Kromě všech těchto praktických funkcí přispívají okenice také k větší bezpečnosti v domě a zvyšují odolnost proti násilnému vniknutí. Zároveň chrání skleněné plochy před rozbitím.

Na výrobu okenic používáme pouze velmi kvalitní jackely. Provedení naší práce je vždy precizní, všechny sváry jsou perfektně vybroušené tak, aby nedošlo k případnému poranění o ostré hrany. Cela konstrukce je nabarvena vypalovanou barvou, která je na jackel aplikována při 200 °C. Následně je celá okenice pozinkována. Tento postup zajišťuje velmi spolehlivou ochranu proti korozi po celou dobu užívání. Lakování barvou poté probíhá přesně podle přání zákazníka.

Posuvné okenice se vzorem slouží i jako bezpečnostní prvek

Naše posuvné okenice se vzorem plní jak funkci dekorativní, tak i bezpečnostní a v neposlední řadě také pomohou při ostínění Vašich domovů, či kanceláří.

Vzor si můžete vybrat z velké škály návrhů. Pokud si však nevyberete z žádného z našich vzorů, jsme schopni pro vás realizovat a vytvořit jej dle vašich přání a představ.

Jako výplň lze použít:

  • tahokov
  • laserem pálenou výplň s individuálním návrhem designu
  • dřevo
  • skleněná výplň

Kontaktujte nás

U každého zákazníka vždy projekt zaměříme a diskutujeme s ním o podrobnostech. Ke všem našim zákazníkům přistupujeme individuálně. Chceme, aby výsledná práce byla v perfektní kvalitě přesně dle vašich požadavků.

Okenice