Pletivové ploty

Chránit svůj majetek a soukromí je pro člověka naprosto přirozená vlastnost. Plot je proto pro drtivou většinu majitelů domů (a tedy i pozemku kolem něj) jeho neodmyslitelnou součástí.

Jak ale na to, když máte omezený rozpočet anebo prostě nechcete do plotu investovat velké množství peněz? Odpovědí jsou pletivové ploty. Za příznivou cenu zajistí stejnou funkci jako jiné ploty – dobře poslouží jako ochrana proti násilnému vniknutí i nechtěnému útěku domácích mazlíčků.

I přes něj je zhoršené pozorování lidí na zahradě, na druhou stranu nebrání rozhledu do okolí, proto pokud se nechcete ochudit o pěkný výhled na přírodu, která vás obklopuje, je pletivový plot jistě dobrou volbou. Lze je vhodně kombinovat s doplňky, jako jsou podhrabové desky, stínící textilie a podobně. Na výběr je velké množství rozměrů, typů a povrchových úprav.

Pletivový plot je dobrým mezistupněm a doplňkem pro ty, kteří si chtějí zasadit živý plot. Jednak pletivový plot ohraničuje pozemek do té doby, než doroste plot živý, ale také zajistí jeho nepropustnost právě například pro vaše psí miláčky.

I v případě výstavby pletivového oplocení Vám garantujeme perfektní kvalitu za rozumnou cenu, komplexní záruku a pozáruční servis. 

 

Pletivové ploty