Plotové výplně

Stavba plotu většinou přichází na řadu jako jedna z posledních větších realizací na domě, přesto je poměrně náročná. My vám ji však rádi ulehčíme.

Můžete si vybrat z široké nabídky našich designových plotových výplní, které jsme schopni zhotovit podle vašich přání a návrhů. To díky použití laseru, kterým zvládneme vypálit váš originální nápad na kovový plotový dílec.
Jednotlivé plotové dílce vyrábíme z kvalitních materiálů. Dbáme také na precizní provedení a pečlivé zabroušení všech hran a spojů, aby nemohlo dojít k poranění členů rodiny, hostů na vaší zahradě či domácích mazlíčků.

Laserem pálené plotové výplně se v poslední době těší velké oblibě, a tak můžeme tyto ploty vidět na stále více zahradách.
Dbáme na pečlivé provedení, proto se nemusíte o výsledek obávat.

Designové plotové výplně

Hliníkové plotové výplně

Váš plot bude vypadat stále jako nový

Konstrukce zinkujeme a poté lakujeme barvou dle přání zákazníka. Používáme vypalovanou barvu, kterou na plot fixujeme při 200 °C. Kombinace takto vypálené barvy a pozinkování zajistí výdrž plotu bez korze po celou dobu užívání.

Vzor vaší plotové výplně si můžete vybrat z velké škály, které máme pro vás připraveny, popřípadě jsme schopni pro Vás realizovat a vytvořit vzor dle vašich návrhů.

Jako plotovou výplň lze použít:

  • tahokov
  • laserem pálenou výplň s individuálním návrhem designu
  • dřevo
  • kombinace různých materiálů

Kontaktujte nás

U nás máte ojedinělou možnost realizovat Vaše plány od A do Z. Nabízíme i výstavbu podezdívek, betonování základů, vybourání starého plotu a podobně.

Pro Vás to znamená méně starostí a komplexní záruku na celé dílo.

U každého zákazníka vždy projekt zaměříme a diskutujeme o všech podrobnostech. Chceme, aby výsledná práce byla v perfektní kvalitě přesně dle vašich požadavků. Proto ke každé realizaci přistupujeme individuálně.

Plotové výplně