Zábradlí

Kovové zábradlí je typickým doplňkem interiérů a exteriérů, může být vyrobeno různými způsoby. Než začne výroba zábradlí, předložíme Vám kompletní výkresovou dokumentaci.

Konstrukce zinkujeme a poté lakujeme do barvy dle přání. Používáme vypalovanou barvu při 200 °C, tak, aby při kombinaci se zinkováním naše realizace vydržely bez koroze po celou dobu užívání.

Designové výplně do zábradlí je možné vybrat z mnoha vzorů, anebo je možné vytvořit originální vzor. Podkladem pro práci jsou výkresy, které se přizpůsobí požadovaným velikostem zábradlí. Máme připravenou základní nabídku vzorů výplní, spolu s různými odstíny mnoha barev. Můžete si sestavit vlastní originální design zábradlí. Najdete u nás více než 350 motivů, přesto Vám nabízíme individuální kreslení podle Vašich představ.

Jako výplň lze použít:

  • tahokov
  • laserem pálenou výplň s individuálním návrhem designu
  • dřevo
  • skleněná výplň

S naším zábradlím získá Váš dům, či zahrada originální designovou součást i ozdobu celého prostoru. Vaše soukromí i bezpečí je tak zaručeno. Spočítáme Vám cenu i navrhneme přesný termín dodání. Samotná realizace proběhne dle domluveného termínu a naši pracovníci Vám budou k dispozici také v záruční době na případné úpravy, či doplňky zábradlí.

Zábradlí